description متن perm_media گالری تصاویر volume_up مستندات صوتی videocam مستندات ویدئویی
8 آگوست 2018
description
در روز خبرنگار انجام شد؛

بازدید مدیران بنیاد شعر و ادبیات داستانی از باشگاه خبرنگاران جوان

صبح امروز با هدف تکریم و تبریک روز خبرنگار، مدیران بنیاد شعر و ادبیات داستانی از باشگاه خبرنگاران جوان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی، در این دیدار بهروز جلالی معاون فرهنگی و امور استان‌ها به همراه ابراهیم زاهدی مطلق مدیر دفتر داستان و سعید چگینی مدیر روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی از باشگاه خبرنگاران جوان بازدید کرده و ضمن گفت‌و‌گو با خبرنگاران، با فعالیت بخش‌های مختلف این رسانه آشنا شدند.
بهروز جلالی معاون فرهنگی و امور استان‌های بنیاد شعر و ادبیات داستانی در گفتگویی که با مرتضی خلفی زاده، معاون قائم مقام باشگاه خبرنگاران جوان داشتند با اشاره به سابقه خبرنگاری در حوزه ادبیات گفت: هیجانی که در حوزه های مختلف خبری وجود دارد در حوزه ادبیات نیست. خبرهای حوزه ادبیات با یک متانت پیش می رود و در آن صحت خبر اهمیت ویژه‌ای دارد. کسی که خبرهای این عرصه را دنبال می کند، مانند بخش دیگر خبری، به دنبال هیاهو نیست، بلکه به دنبال خبری است که بتواند به آن استناد کند وبیشتر جنبه آگاهی بخشی به جامعه داشته باشد.
وی با اشاره به تمایل همکاری بنیاد شعر و ادبیات داستانی با باشگاه خبرنگاران جوان بیان کرد: بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان آمادگی دارد در زمینه برگزاری کارگاه های آموزشی برای خبرنگاران حوزه ادبیات با باشگاه خبرنگاران جوان همکاری نماید.
گفتنی است، قرار بود مهدی قزلی مدیر عامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان از باشگاه خبرنگاران جوان بازدید کند اما به دلیل اینکه او به نمایندگی از دکتر سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای شرکت در مراسم تشییع جنازه اصغر فردی شاعر و از شاگردان استاد شهریار به تبریز رفته بود، در این بازدید حضور نداشت.