description متن perm_media گالری تصاویر volume_up مستندات صوتی videocam مستندات ویدئویی
22 اکتبر 2018
description
صبح امروز انجام شد:

بازدید مدیرکل روابط عمومی وزارت ارشاد از بنیاد شعر و ادبیات داستانی

همایون امیرزاده ساعاتی پیش با حضور در بنیاد شعر و ادبیات داستانی، از بخش‌های مختلف این نهاد فرهنگی بازدید کرد.

در جریان این بازدید دو ساعته که با حضور مهدی قزلی، مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران بنیاد انجام شد، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ‌ارشاد اسلامی در جریان فعالیت‌های بنیاد قرار گرفت و درباره گسترش ظرفیت‌های اطلاع‌رسانی این فعالیت‌ها با مدیران بنیاد به تبادل‌نظر پرداخت.
در این نشست، گزارشی از برنامه‌های برگزارشده، از جمله وضعیت پایگاه‌های نقد شعر و داستان و روند ساماندهی انجمن‌های ادبی ارائه شد.

امیرزاده در این دیدار از ساماندهی انجمن‌های ادبی به عنوان یک حرکت ارزشمند و مبتنی بر عدالت توزیع فرصت‌ها یاد کرد و گفت: در سایه توجه به انجمن‌های ادبی می‌توان تمرکزگرایی فعالیت‌های ادبی و فرهنگی را از بین برد و به گسترش آثار و برکات آن به صورت مویرگی در اقصی نقاط کشور امیدوار بود.
وی ابراز امیدواری کرد، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با پشتیبانی از اقدامات انجام شده در حوزه انجمن‌های ادبی، این ظرفیت به وجود آمده را شکوفاتر کند.

سخنگو و مدیرکل روابط عمومی وزارت ارشاد در پایان بازدید خود گفت: فعالیت‌های بنیاد، آنچنان که شایسته است، اطلاع‌رسانی نشده و برای ارائه گزارش فعالیت آن، باید تلاش بیشتری داشته باشیم.
بازدید از دبیرخانه و مخزن کتاب‌های یازدهمین جایزه ادبی جلال آل احمد و تشریح روند اجرایی این رویداد ادبی، از دیگر بخش‌های بازدید مدیرکل روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.

همایون امیرزاده در پایان این دیدار و نشست هم‌اندیشی ابراز امیدواری کرد، در سایه همراهی اصحاب ادبیات و رسانه و نیز فعالیت‌های بنیاد شعر و ادبیات داستانی در زمینه گسترش ادبیات خلاقه، بتوان روح امید و نشاط را به جامعه هدیه کرد.