description متن perm_media گالری تصاویر volume_up مستندات صوتی videocam مستندات ویدئویی
9 می 2017
description

دعوت بنیاد شعر و ادبیات داستانی برای پیاده‌روی با نویسندگان در شمال ایران

بنیاد شعر و ادبیات داستانی در فراخوانی، مخاطبان ادبیات را به هم‌سفری با شاعران و نویسندگان سرشناس کشورمان دعوت کرد. این برنامه «مرشد و مارگاریتا» نام دارد و علاقه‌مندان می‌توانند در پیاده‌روی با چهره‌های ادبیات کشورمان در طبیعت کوهستانی شمال ایران همراه شوند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، برنامه پیاده‌روی «فشم تا کجور» و از «کجور تا دریا» به منظور همسفری نویسنده و مخاطب در ابتدای خردادماه پیش‌بینی شده و علاقه‌مندان می‌توانند در این سفر با علیرضا قزوه، مجید قیصری، اسماعیل امینی، عبدالجبار کاکایی، جواد محقق، ابراهیم زاهدی مطلق، غلامرضا طریقی، رضا ساکی، مصطفی جمشیدی و … همراه شوند.
این سفر پیاده، سوم خرداد از منطقه کوهستانی «فشم» آغاز شده و ششم خرداد با گذر از طبیعت زیبای شمال کشور در ساحل دریای خزر به پایان می‌رسد.
بر اساس این گزارش، هزینه حضور در برنامه پیاده‌روی «مرشد و مارگاریتا» ۱۵۰ هزار تومان است و علاقه‌مندان برای هم‌سفری با چهره‌های ادبی این برنامه می‌توانند نهایتا تا ۲۵ اردیبهشت از طریق لینک مسئول سفر، نام‌نویسی کنند؛ با این توضیح که بنیاد شعر و ادبیات داستانی می‌تواند از بین ثبت‌نام‌کنندگان دست به انتخاب بزند.

? لینک ثبت‌نام:
@ali_ilnet