description متن perm_media گالری تصاویر volume_up مستندات صوتی videocam مستندات ویدئویی
23 آگوست 2016
description

معرفی نامزدهای مسابقه حافظان حرم در بخش شعر یک دقیقه‌‌ای

در فاصله یک هفته تا برگزاری اختتامیه مسابقه شعر و داستان یک دقیقه‌ای حافظان حرم، ۱۰ اثر از سوی هیئت داوران به عنوان نامزدهای نهایی بخش شعر معرفی شدند.

در فاصله یک هفته تا برگزاری اختتامیه مسابقه شعر و داستان یک دقیقه‌ای حافظان حرم، ۱۰ اثر از سوی هیئت داوران به عنوان نامزدهای نهایی بخش شعر معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، پس از پایان مرحله نخست داوری مسابقه شعر و داستان یک دقیقه‌ای حافظان حرم، ۱۰ اثر به عنوان نامزدهای نهایی در این بخش معرفی شدند.
منصوره اسحاق‌زاده، مهرداد محرابی و سیدمحمدمهدی مرادیان از شهر تهران، سیده تکتم حسینی، ابراهیم زمانی و علی‌اصغر شیری از شهرستان قم، پیام جهانگیری از شهر اردبیل، سیدمحمدمهدی شفیعی از اهواز، فرهاد گلستانه از شهر زابل استان سیستان و بلوچستان و رضا نیکوکار از رشت نامزدهای نهایی مسابقه حافظان حرم در بخش شعر هستند.
از میان این ۱۰ نامزد، نفراتی به عنوان برگزیده و افرادی به عنوان شایسته تقدیر در هر بخش معرفی خواهند شد که اسامی آن‌ها در آیین اختتامیه مسابقه اعلام خواهد شد. نفرات برتر این رقابت ادبی، ۲ سکه بهار آزادی و تقدیری‌های آن نیم سکه دریافت خواهند کرد. همچنین قرار است برگزیدگان این مسابقه با حمایت بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، راهی مشاهد مشرفه عراق و عتبات عالیات شوند.
مراسم پایانی مسابقه شعر و داستان یک دقیقه‌ای حافظان حرم، روز دوشنبه هفته آینده، ۸ شهریورماه از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در شهر مقدس قم، خیابان جمهوری اسلامی، تالار شهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم برگزار می‌شود.