description متن perm_media گالری تصاویر volume_up مستندات صوتی videocam مستندات ویدئویی
۲ آذر ۱۳۹۵
description

پوستر نهمین جایزه جلال آل‌احمد رونمایی شد

پوستر مهم‌ترین رقابت حوزه ادبیات داستانی در جمهوری اسلامی، نهمین جایزه جلال آل‌احمد از سوی بنیاد شعر و ادبیات داستانی رونمایی شد.

پوستر مهم‌ترین رقابت حوزه ادبیات داستانی در جمهوری اسلامی، نهمین جایزه جلال آل‌احمد از سوی بنیاد شعر و ادبیات داستانی رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، در فاصله کم‌تر از سه هفته تا برگزاری مراسم اختتامیه نهمین جایزه جلال آل‌احمد، مهم‌ترین و گران‌ترین جایزه حوزه تخصصی ادبیات داستانی، پوستر این رویداد ادبی رونمایی و منتشر شد.
طراح این پوستر، سلمان رییس عبداللهی از طراحان خوش‌ذوق کشورمان است که پوستر هشتمین دوره جایزه جلال نیز که در مجامع هنری داخلی و خارجی مورد استقبال قرار گرفت، محصول خلاقیت او به شمار می‌رود.
گفتنی است، مراسم پایانی نهمین جایزه جلال آل‌احمد، هفته سوم آذرماه امسال در تهران برگزار می‌شود و برگزیدگان و شایستگان تقدیر آن در چهار بخش رمان، داستان کوتاه، مستندنگاری و نقد ادبی در این مراسم معرفی می‌شوند.
یادآور می‌شود، مجری دوره‌های هفتم، هشتم و نهم جایزه جلال آل‌احمد، بنیاد شعر و ادبیات داستانی و دبیر علمی این دوره، منیژه آرمین از نویسندگان پیشکسوت کشورمان و خالق آثاری چون «ای کاش گل سرخ نبود» و «شب و قلندر» است

دیدگاه خود را در مورد این متن برای ما بنویسید.

comment
account_circle
email