description متن perm_media گالری تصاویر volume_up مستندات صوتی videocam مستندات ویدئویی
۸ مرداد ۱۳۹۶
description

فراخوان دهمین جایزه جلال ‌آل‌احمد

دبیرخانه دهمین دوره جایزه ادبی جلال آل‌احمد با دعوت از همه نویسندگان، پژوهشگران، پدیدآورندگان و ناشران برای ارسال آثار خود در گروه‌های چهارگانه فراخوان داد.

دبیرخانه دهمین دوره جایزه ادبی جلال آل‌احمد با دعوت از همه نویسندگان، پژوهشگران، پدیدآورندگان و ناشران برای ارسال آثار خود در گروه‌های چهارگانه فراخوان داد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، دهمین دوره جایزه ادبی جلال‌ آل‌احمد که همه ساله در ایام زادروز این نویسنده نامدار ایرانی برگزار می‌شود، از نویسندگان، پژوهشگران، پدیدآورندگان و ناشران دعوت کرد تا آثار خود را تا پایان شهریور و در چهار گروه داستان بلند و رمان، مجموعه داستان کوتاه، نقد ادبی و مستندنگاری به این دبیرخانه بفرستند.
براساس این گزارش، فقط کتاب‌هایی که برای نخستین‌بار در سال ۱۳۹۵ منتشر شده باشند، کتاب‌هایی که با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در داخل کشور به چاپ رسیده باشند و در یکی از چهار گروه بالا قرار گیرند، امکان حضور در بخش رقابت و داوری جایزه جلال را خواهند داشت.
دبیرخانه دهمین دوره جایزه جلال آل‌احمد در نشانی تهران، خیابان کریمخان‌زند، خیابان سنایی، کوچه اعرابی (پنجم)، پلاک ۶، بنیاد شعر و ادبیات داستانی با کدپستی ۱۵۸۵۶۳۴۹۷۱ آماده دریافت آثار است. این دبیرخانه، همچنین با تلفن ۸۸۳۱۸۶۴۶-۰۲۱  داخلی ۳۰۳ پاسخگوی سئوالات نویسندگان و ناشران خواهد بود. دارندگان آثار می‌توانند اطلاعات مربوط به دهمین دوره جایزه جلال آل‌احمد را با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.adabiatirani.com به دست آورند.

دیدگاه خود را در مورد این متن برای ما بنویسید.

comment
account_circle
email

 • forum 8 دیدگاه دریافت شده است.
  • پاسخ مهناز معصومی :

   سلام مهناز معصومی هستم نویسنده و روزنامه‌نگار…. من سال ۸۴ کتابی چاپ کردم که سال ۹۵ تجدید چاپ شد آیا امکان شرکت در فراخوان دارد

   • پاسخ mahmoodi :

    متاسفانه خیر !

  • پاسخ رضا :

   ایا امکان ارسال داستان کوتاه به صورت ایمیل ممکن است؟ ایا میتوان با دو اثر در جایزه ادبی شرکت کرد؟

  • پاسخ رضا :

   آیا اثر ارسالی حتما باید به چاپ رسیده باشد؟

   • پاسخ mahmoodi :

    جایزه ادبی جلال آل احمد، جایزه ای برای کتاب های منتشر شده در حوزه رمان، داستان کوتاه و مستندنگاری است که در سال ۹۵ منتشر شده باشند. بنابراین با ارسال اثر غیرکتابی نمی شود در آن شرکت کرد.

  • پاسخ اجازه شرکت نمی دید :

   سلام وقت بخیر
   چرا این قانون جشنواره رو تغییر نمی دید
   آثاری که حتما چاپ شده باشند! حتما هم تا سال ۹۵!!!!!!!
   میشه ضرورتش رو بگید؟؟ خب شاید کسی هزینه ی چاپ نداشته باشه اون وقت تا آخر عمرش نتونه شرکت کنه ؟این انصافه؟ تا سال ۹۵ ش دیگه چیه ؟؟؟؟

  • پاسخ هاشمی :

   برای بخش مستند نگاری خواستم مطلب چاپ شده ام را ارسال کنم. راهنمایی فرمایید.

   • پاسخ mahmoodi :

    همان‌طور که در متن ذکر شده، اثر خود را به آدرس دبیرخانه جشنواره پست بفرمایید.