perm_media جایزه جلال از شکل گیری تا به امروز

جایزه ادبی جلال آل احمد چطور شگل گرفته و چه شرایطی را از سر گذرانده؟ در این اینفوگرافی همه چیز را درباره روند شکل گیری جایزه برایتان آماده کرده ایم.

۱۱ دی ۱۳۹۶
perm_media دمی با جلال از تولد تا مرگ

جلال آل احمد در یازده آذر ماه سال هزار و سیصد و دو هجری شمسی متولد شد. ودر تاریخ هزار وسیصد و چهل و هشت در اسالم از دنیا رفت. زندگی او در این میان فراز و فرودهای فراوانی هم در ساحت آفاق و هم در ساحت انفسی داشته است.
در اینفوگرافی “دمی با جلال” برخی از تحولات انفسی و آفاقی وی در یک بررسی شتابزده نشان داده شده است.

۱۷ مهر ۱۳۹۶
perm_media هفتادویکمین پاییز – بزرگداشت حسین منزوی

به همین سادگی، خیلی‌ها آمدند و از مهر گفتند و از حسین منزوی خواندند تا هفتادویکمین پاییز بودنش را گرامی بدارند… تا ادامه‌ی مهر فراموش نشود؛ به همین سادگی

۱۹ شهریور ۱۳۹۶
perm_media گزارش تصویری / دومین کارگاه نویسندگی اسالم

همزمان با سالمرگ جلال آل‌احمد، دومین کارگاه نویسندگی اسالم با موضوعات فرعی نظریه‌های روایت، کاربردهای روایت و روایت به مثابه سوژه، با سفر ۳۳ نفر از نویسندگان و ادب‌جویان جوان به استان گیلان و شهر اسالم به عنوان «زیستگاه سال‌های پایانی عمر جلال آل‌احمد» برگزار شد.

۱۱ مرداد ۱۳۹۶
perm_media تصاویری از مرحوم غلامرضا شکوهی

مرحوم غلامرضا شکوهی، غزلسرای خراسانی و شاعر نامی خراسان که روز گذشته درگذشت، در مراسم پایانی یازدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر (اسفند ۹۵) و محفل شعرخوانی مشهد، حضور داشت و غزل بسیار زیبایی در وصف حضرت رضا علیه السلام خواند.

۱ مرداد ۱۳۹۶
perm_media نشست «روایت سربرنیتسا» از دریچه دوربین

نشست ۱۷ دقیقه حرف حساب با عنوان «روایت سربرنیتسا» امروز با حضور و سخنرانی حجت الاسلام نواب، رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب و مجید قیصری، مریم برادران، حامد عسکری، محسن رضوانی، مهدی قزلی، مرتضی قاضی، رادمان رسولی مهربانی و افروز مهدیان (نویسندگان اعزامی به مراسم پیاده روی صلح در بوسنی) در بنیاد شعر و ادبیات داستانی برگزار شد.